Inwestycje

Nasza strategia inwestycyjna opiera się na platformach wzrostu wokół kluczowych specjalizacji. Aktualne portfolio obejmuje:

Największy w Europie Środkowej gracz w branży influencerów i gaming marketingu. Generuje 1 miliard wyświetleń miesięcznie i 4 miliardy minut watch time’u. Lifetube jest kluczową furtką dla marek do bardzo zaangażowanych odbiorców i kluczowym partnerem w zakresie monetyzacji treści dla najlepszych twórców w regionie. Marki Lifetube i Gameset  świadczą całe spektrum specjalistycznych usług w: Polsce, Bułgarii, Niemczech i Grecji. Dowiedz się więcej o Lifetube na lifetube.pl.

Relatable to szwedzka firma martech specjalizująca się w marketingu influencerów. Wykorzystując własną platformę technologiczną, która łączy miliony twórców, od 2016 przeprowadziła ponad 20 000 współprac w 50 krajach dla wiodących globalnych marek. Dowiedz się więcej o Relatable na relatable.me.

Największa w Polsce niezależna marka Research-Technology (Res-Tech) i Consumer Insights. Z mocnym ukierunkowaniem na rozwiązania cyfrowe, zautomatyzowane narzędzia (w tym Omnisurv i RealVoice) oraz młodych konsumentów. Kluczowy dostawca wiedzy konsumenckiej dla ponad 300 marek blue chip. Dowiedz się więcej o IQS na grupaiqs.pl.

Największa niezależna agencja komunikacji marketingowej w Polsce, mocno ukierunkowana na treści cyfrowe i kategorie o wysokim wzroście: tmt, retail i e-commerce. Punkt kompleksowej usługi łączącej dogłębne zrozumienie strategii marketingowych z kreatywnością i oszczędnością danych. Dowiedz się więcej o Freundschaft na frft.pl.

Rośnij szybciej z nami!

W dzisiejszym nadpłynnym świecie dobry zespół zawsze znajdzie finansowanie, ale prawdziwym wyzwaniem jest realizacja strategii wysokiego wzrostu przy zachowaniu odpowiedniej równowagi między myśleniem strategicznym a efektywnością operacyjną. Dzięki ponad 20-letniemu inwestowaniu w spółkach w media i technologie wiemy, jak zarządzać wszystkimi kluczowymi etapami dobrego planu rozwoju i pomagać założycielom szybciej i silniej osiągać cele. Jeśli jesteś gotowy na rozmowę o przyspieszeniu tworzenia wartości Twojej firmy, skontaktuj się z nami pod adresem office@mediacap.pl

Bio
Read