Jesteśmy grupą kapitałową działającą na styku marketingu i technologii. Nasz dynamiczny wzrost napędzają innowacje. Od 2016 nasze akcje są notowane na GPW.

Nasze marki

W skład holdingu wchodzi 9 marek świadczących usługi z zakresu mediów, marketingu, badań rynku i opinii publicznej.

Nasi
ludzie

Jacek
Olechowski

Prezes Zarządu
Mediacap SA

e: jo@mediacap.pl

Jacek Olechowski

Edyta
Gurazdowska

Wiceprezes Zarządu
Mediacap SA

e: eg@mediacap.pl

Edyta Gurazdowska

Bartosz
Aninowski

Prezes Zarządu
Plastream

e: biuro@plastream.net

Bartosz Aninowski

Alina
Lempa

Prezes Zarządu
IQS

e: alina.lempa@grupaiqs.pl

Alina Lempa

Krystian
Botko

Prezes Zarządu
LTTM

e: krystian.botko@lttm.pl

Krystian Botko

Piotr
Hassine

Dyrektor Zarządzający
The Digitals

e: p.hassine@thedigitals.pl

Piotr Hassine

Józek
Dutkiewicz

Dyrektor Kreatywny
Scholz & Friends Warszawa

e: j.dutkiewicz@scholz-and-friends.pl

Józek Dutkiewicz

Marcin
Jeziorski

Prezes Zarządu S/F
Wiceprezes Mediacap

Marcin Jeziorski

Lidija
Vukić

Członek Zarządu LTTM
Dyrektor Zarządzająca HubYT

e: lidija.vukic@lttm.pl

Lidija Vukić

Bartosz
Koj

Dyrektor Kreatywny
The Digitals

e: b.koj@thedigitals.pl

Bartosz Koj

Wojciech
Małysz

Dyrektor Zarządzający
EMLAB

e: w.malysz@emlab.pl

Wojciech Małysz

Anna
Koszur

Dyrektor Zarządzający
Scholz & Friends Warszawa

e: a.koszur@scholz-and-friends.pl

Anna Koszur

Matt
Wójcik

Partner Zarządzający
IQS

e: Matt.wojcik@grupaiqs.pl

Matt Wójcik

Kamil
Bolek

Członek Zarządu
Dyrektor marketingu LTTM

e: kamil.bolek@lttm.pl

Kamil Bolek

Paweł
Stano

Wiceprezes Zarządu LTTM

e: pawel.stano@lttm.pl

Paweł Stano

Piotr
Łuczak

Członek zarządu LTTM
Odpowiedzialny za TalentMedia

e: piotr.luczak@lttm.pl

Piotr Łuczak

Przyszłość
i rozwój

Strategia grupy koncentruje się na trzech trendach technologicznych: big data, video online i machine learning.

Pobierz strategię

Klienci

Pracujemy dla blisko 1000 wiodących marek. Pomagamy osiągać wyznaczone cele największym firmom w Polsce i za granicą.

Grupa Żywiec
Bank Pekao
PGE
dr Gerard
Skanska
Atrium
Vectra
Wirtualna Polska
HBO
Dr.Oetker
Plus
BBC
USP Zdrowie
Smyk
pracuj.pl
IdeaBank
Lirene
Nationale Nederlanden
Philips
Hasbro
Just-Paul

Aktualności

Załaduj więcej

Kontakt

MEDIACAP SA

Jacek Olechowski
Prezes Zarządu

e: jo@mediacap.pl
t: +48 22 463 99 70

GRUPA S&F

Marcin Jeziorski
Prezes Zarządu

t: +48 22 463 99 70

TalentMedia

Krystian Botko
Prezes Zarządu

e: kontakt@talentmedia.tv
t: +48 22 463 99 70

Plastream

Bartosz Aninowski
Prezes Zarządu

e: biuro@plastream.net
t: +48 22 463 99 70

IQS

Alina Lempa
Prezes Zarządu

e: kontakt@grupaiqs.pl
t: +48 22 463 99 70

Booost

Piotr Hassine
 

e: p.hassine@thedigitals.pl
t: +48 22 463 99 70

Gameset

Piotr Bombol
Prezes Zarządu

e: piotr.bombol@gameset.co
t: +48 22 463 99 70

LT Group Sp. z o.o.

Paweł Stano
Prezes Zarządu

e: kontakt@lifetube.pl
t: +48 500 240 318