Jesteśmy grupą kapitałową działającą na styku marketingu i technologii. Nasz dynamiczny wzrost napędzają innowacje. Od 2016 nasze akcje są notowane na GPW.

Nasze marki

W skład holdingu wchodzi 9 marek świadczących usługi z zakresu mediów, marketingu, badań rynku i opinii publicznej.

Nasi
ludzie

Jacek
Olechowski

Prezes Zarządu
Mediacap SA

e: jo@mediacap.pl

Jacek Olechowski

Edyta
Gurazdowska

Wiceprezes Zarządu
Mediacap SA

e: eg@mediacap.pl

Edyta Gurazdowska

Bartosz
Aninowski

Prezes Zarządu
Plastream

e: biuro@plastream.net

Bartosz Aninowski

Alina
Lempa

Prezes Zarządu
IQS

e: alina.lempa@grupaiqs.pl

Alina Lempa

Krystian
Botko

Partner Zarządzający
TalentMedia

e: krystian@talentmedia.tv

Krystian Botko

Piotr
Hassine

Dyrektor Zarządzający
The Digitals

e: p.hassine@thedigitals.pl

Piotr Hassine

Józek
Dutkiewicz

Dyrektor Kreatywny
Scholz & Friends Warszawa

e: j.dutkiewicz@scholz-and-friends.pl

Józek Dutkiewicz

Marcin
Jeziorski

Prezes Zarządu S/F
Wiceprezes Mediacap

Marcin Jeziorski

Lidija
Vukić

Partner Zarządzający TalentMedia
Dyrektor Zarządzający TalentTube

e: lidija@talentmedia.tv

Lidija Vukić

Piotr
Tytyk

Partner Zarządzający
TalentMedia

e: piotr@talentmedia.tv

Piotr Tytyk

Bartosz
Koj

Dyrektor Kreatywny
The Digitals

e: b.koj@thedigitals.pl

Bartosz Koj

Wojciech
Małysz

Dyrektor Zarządzający
EMLAB

e: w.malysz@emlab.pl

Wojciech Małysz

Anna
Koszur

Dyrektor Zarządzający
Scholz & Friends Warszawa

e: a.koszur@scholz-and-friends.pl

Anna Koszur

Łucja
Gdala

Partner Zarządzający
Booost

e: l.gdala@booost.pl

Łucja Gdala

Sławomir
Kornicki

Booost

e: s.kornicki@booost.pl

Sławomir Kornicki

Matt
Wójcik

Partner Zarządzający
IQS

e: Matt.wojcik@grupaiqs.pl

Matt Wójcik

Przyszłość
i rozwój

Strategia grupy koncentruje się na trzech trendach technologicznych: big data, video online i machine learning.

Pobierz strategię

Klienci

Pracujemy dla blisko 300 wiodących marek. Pomagamy osiągać wyznaczone cele największym firmom w Polsce i za granicą.

Fortuna
Grupa Żywiec
Soraya
Bank Pekao
Hyundai
Opel
PGE
dr Gerard
AXA
Skanska
Atrium
Vectra
Wirtualna Polska
HBO
Dr.Oetker
Plus
Tymbark
BBC
USP Zdrowie
Smyk
pracuj.pl
IdeaBank
Lirene
Nationale Nederlanden
Philips
Hasbro

Aktualności

Załaduj więcej

Kontakt

MEDIACAP SA

Jacek Olechowski
Prezes Zarządu

e: jo@mediacap.pl
t: +48 22 463 99 70

GRUPA S&F

Marcin Jeziorski
Prezes Zarządu

t: +48 22 463 99 70

TalentMedia

Krystian Botko
Członek Zarządu

e: kontakt@talentmedia.tv
t: +48 22 463 99 70

Plastream

Bartosz Aninowski
Prezes Zarządu

e: biuro@plastream.net
t: +48 22 463 99 70

IQS

Alina Lempa
Prezes Zarządu

e: kontakt@grupaiqs.pl
t: +48 22 463 99 70